Pracownik działu utrzymania ruchu

JOBS

Dopiewo

2016-11-30

Zadania:

  • wykonywanie nowych kształtek i innych pomocy produkcyjnych,
  • naprawianie i konserwowanie kształtek / form wtryskowych,
  • nadzorowanie stanu technicznego maszyn i sprzętu znajdującego się w warsztacie,
  • pomoc w innych obowiązkach działu utrzymania ruchu.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie min. zawodowe, kierunek: ślusarz-spawacz,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku: minimum 2 lata,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,
  • umiejętność posługiwania się spawarką,
  • uprawnienia spawalnicze MIG/MAG,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień/kursu TIG, cięcia plazmowego i ręcznego przecinacza tlenowego oraz tokarki konwencjonalnej.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Naszą firmą,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawe szkolenia wstępne oraz specjalistyczne,
  • przyjazną atmosferę oraz pracę w międzynarodowym otoczeniu,
  • świadczenia z Funduszu Socjalnego, kartę Multisport itp.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!