Pomoc apteczna - Warszawa

DOZ S.A.

Warszawa

2016-11-30

DOZ to spółka zarządzająca największą w Polsce siecią aptek Dbam o Zdrowie, liczącą blisko tysiąc placówek. DOZ jest największym pracodawcą na rynku aptecznym - zatrudnia ponad 2 500 magistrów i techników farmacji, którzy dbają o bezpieczeństwo leczenia farmakologicznego 2,5 miliona pacjentów miesięcznie.

Obecnie poszukujemy pracownika do czynności pomocniczych w aptece

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Górczewska

Obowiązki:

- dbanie o porządek w aptece,
- pomoc przy odbieraniu i rozpakowaniu dostaw.

Oczekiwania:

- zaangażowania,
- chęci do pracy w aptece,
- posiadanie KSIĄŻECZKI DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, bądź chęć wyrobienia,
- sprawna obsługa komputera.

Oferujemy:

- umowę zlecenie,
- ubezpieczenie grupowe,
- elastyczny grafik - możliwość pogodzenia ze studiami, bądź innymi zajęciami (niepełny wymiar godzin)
- współpracę z największą w Polsce siecią aptek,
- poznanie specyfiki pracy w aptece.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

Do CV należy dołączyć klauzulę:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99542 ofert pracy. Sprawdź!