Asystentka biurowa

Orbe Business Sp. z o.o

Kraków

2016-11-30

Agencja pracy ORBE Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 10846 to prężnie rozwijająca się firma zarządzająca zasobami ludzkimi. Świadczymy swoje usługi wykorzystując nowoczesne rozwiązania z zakresu Human Resources z zachowaniem najwyższych standardów.

Aktualnie dla jednego z naszych kluczowych partnerów poszukujemy osoby na stanowisko: Asystentka biurowa

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej

- Obsługa faktur i rozliczeń księgowych

- Profesjonalna, zgodna ze standardami obsługa Klienta

- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

- Współpraca w kreowaniu kampanii marketingowych i e-marketingowych

- Udział w eventach/targach

Wymagania:

- Minimum średnie wykształcenie średnie

- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i marketingu

- Prawo jazdy kat. B

- Kreatywność, rzetelność,

- Bardzo dobra organizacja czasu pracy

- Biegła obsługa komputera

Oferujemy:

- Zatrudnienie na 1/2 etatu

- Możliwość przejścia na umowę o pracę i cały etat po 3 miesięcznym okresie próbnym

- Bogaty pakiet szkoleń

- Niezbędne narzędzia pracy

- Ciekawą i rozwijającą pracę przy projektach eventowych

Aplikowanie możliwe wyłącznie poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy z wybranymi kandydatami drogą telefoniczną oraz rozważymy kandydaturę w kontekście obecnej jak i przyszłych rekrutacji.Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzulą:,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99856 ofert pracy. Sprawdź!