!!!NIEMCY!!! z JĘZYKIEM oraz BEZ JĘZYKA Niemieckiego

Werker Sp. z o.o.

Niemcy

2016-11-30

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla. Każde wyzwanie traktujemy z należytym zaangażowaniem. Pomagamy znaleźć odpowiedniego kandydata na każde stanowisko. Realizujemy ciekawe projekty z zakresu HR oraz aktywnie poszukujemy nowych, skutecznych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:

Kierowców C+E różne lokalizację 
Spawaczy 
Elektryków 
Mechaników 
Lakierników 
Pomocników wysyłkowych ( kobiety i pary do 40 roku życia ) 
pracowników produkcji 
Operatorów CNC ( z doświadczeniem )
Monterów opon 
Monterów Ogrodzeń 
Panie do pracy w Holandii 

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. + 487 - pokaż numer telefonu - lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres mailowy 
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

 
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82213 ofert pracy. Sprawdź!