Specjalista d.s. sprzedaży b2b

Artefakt

Wrocław

2016-11-30

Opis stanowiska pracy

Artefakt - wiodąca agencja SEO / SEM poszukuje pracownika na stanowisko:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie sprzedaży naszych usług. Szukamy osób interesujących się marketingiem i Internetem, kreatywnych i zaangażowanych.

Po przeszkoleniu osoba ta będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie sprzedaży usług firmy, w tym

  • Analiza informacji otrzymanych w briefie
  • Ustalanie potrzeb klientów
  • Przygotowywanie ofert
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Negocjowanie warunków umowy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, oparte na solidnej podstawie i motywującej prowizji od zrealizowanych kontraktów
  • Pracę z nowoczesnymi usługami w wiodącej polskiej firmie
  • Świetną atmosferę pracy
  • Szkolenie z zakresu oferowanych usług

Wymagania

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych relacji
  • Samodzielność i silna motywacja do pracy
  • Efektywne zarządzanie swoim czasem pracy, systematyczność
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży będą dodatkowym atutem
  • Wyższe wykształcenie będzie dodatkowym atutem
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!