Praca od zaraz - testowanie sprawności urządzeń

PMI Outsourcing Sp. z o.o.

Nysa

2016-11-30

PMI Outsourcing sp. z o. o. - Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 10103 dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR SERWISU

Miejsce pracy - Pietrzykowice, k. Bielan Wrocławskich

Obowiązki:

  • test sprawności i bezpieczeństwa urządzeń elektronicznych
  • prace kosmetyczne i wykończeniowe dokonywane na produkcie
  • przygotowanie urządzeń do wysyłki

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na pełny etat od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • umowa o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • lekka praca w czystych warunkach
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • bezpłatny transport na trasie Nysa - Pietrzykowice
  • szkolenie niezbędne do realizacji powierzonych obowiązków
  • możliwość awansu
  • możliwość przejścia na umowę stałą bezpośrednio z firmą

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny pod numerem 530 934 472.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98968 ofert pracy. Sprawdź!