Magazynier

PMI Outsourcing Sp. z o.o.

Pietrzykowice

2016-11-30

PMI Outsourcing sp. z o. o. - Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 10103 dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Zakres obowiązków:

• transport palet pomiędzy magazynami

• przygotowywanie palet do wysyłek

• przyjmowanie dostaw i realizacja wysyłek

• wypakowywanie urządzeń do naprawy

Wymagania:

• motywacja do pracy

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym

• umowa o pracę tymczasową

• wynagrodzenie podstawowe + premia

• dodatkowo płatne nadgodziny

• bezpłatny transport na trasie Nysa - Pietrzykowice

• szkolenie niezbędne do realizacji powierzonych obowiązków

• realna możliwość awansu oraz przejścia na umowę stałą bezpośrednio z firmą

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny pod numerem 530 934 472.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102295 ofert pracy. Sprawdź!