Specjalista ds. aukcji internetowych

E-Commerce Logistics Sp. z o. o.

Zielona Góra

2016-11-30

Firma E-Commerce Logistics Sp .z o.o.zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

Koordynowanie sprzedaży na aukcjach internetowych
Wystawianie nowych oraz aktualizacja istniejących aukcji internetowych
Projektowanie i rozbudowa aukcji internetowych w oparciu o kodowanie HTML i CSS

Wymagania:

Dobra umiejętność tworzenia kodu HTML5/CSS3 dla różnych przeglądarek
Znajomość obsługi dowolnego programu graficznego
Kreatywność, dokładność i zaangażowanie

Mile widziane:
znajomość Javascript (jQuery)
znajomość zasad działania serwisu aukcyjnego

Oferujemy:

* Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
* Pracę w stałych godzinach
* Przyjazną atmosferę pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99194 ofert pracy. Sprawdź!