Social Media Manager

Vacaloca Nogal i Wspólnicy Sp.k.

Warszawa

2016-11-30

Szukamy dobrego Content Designera!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: 009/16

Obowiązki:

- budowanie i zarządzanie społecznościami skupionymi wokół marek klientów
- prowadzenie i (współ)tworzenie komunikacji marki w różnych kanałach
- tworzenie contentu dla różnych kanałów komunikacji (media społecznościowe, fora, blogi) i moderacja dyskusji
- analizy, raportowanie działań
- wsparcie błyskotliwym i kreatywnym pomysłem

Wymagania:

- znajomość branży i narzędzi social media
- lekkie pióro
- perfekcyjna znajomość języka polskiego
- kreatywność
- sprawne wyszukiwanie informacji w sieci
- gotowość do pracy w niestandardowych godzinach
- zainteresowanie elektroniką i technologią mile widziane

Oferujemy:

- pracę dla topowych, polskich i globalnych marek
- uczestnictwo w nieszablonowych i innowacyjnych projektach interaktywnych, które są naszą specjalnością
- pracę z zespołem interesujących ludzi z pasjami i świetną atmosferę panująca na co dzień
- pracę na kanapie lub w ogrodzie, jeśli biurko uwiera

VACALOCA

Podążamy za nowymi trendami w branży reklamowej, wykorzystując innowacyjne narzędzia promocji, od marketingu w społecznościach internetowych, reklamy kontekstowej, poprzez video marketing, mobile marketing, buzz marketing, czy promocję w blogosferze. Jesteśmy profesjonalną agnecją content marketingową, która łączy kompetencje SEO z tworzeniem wizerunkowych treści.

Internet to jednak nie wszystko, nowy konsument to nie tylko nowe media, ale również nowe zachowania konsumenckie. Wiemy jak ważna jest rozrywka i niekonwencjonalna komunikacja poza siecią. Profesjonalna oferta organizacji eventów oraz marketingu partyzanckiego pozwala nam docierać z komunikacją poza Internetem.

Tworzymy unikatową ofertę łączącą komunikację w nowych mediach z tradycyjnymi kanałami dotarcia, przy szczególnym wykorzystaniu marketingu rozrywki. Nasze spore doświadczenie przy organizacji imprez oraz komunikacji sieciowej dają gwarancję profesjonalnie przeprowadzonej kampanii reklamowej przy wykorzystaniu zintegrowanych działań promocyjnych.

Odważne strategie promocji, innowacyjne narzędzia, szalone pomysły i angażujące kreacje to Vacaloca.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!