Online Project Manager

Vacaloca Nogal i Wspólnicy Sp.k.

Warszawa

2016-11-30

Poszukiwani – Spragnieni Online’u!

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: 007/16

Obowiązki:

- Pełna odpowiedzialność za pracę dla kluczowych klientów agencji
- Koordynacja prac produkcji interaktywnej
- Współpraca z działem Buzz Marketingowym, w zakresie strategii komunikacji ePR/PR/social media
- Zarządzanie procesami projektów reklamowych we współpracy z działem kreacji oraz strategii
- Współpraca z klientem na poszczególnych etapach wdrażania projektu

Wymagania:

- Minimum 3 lata doświadczenia w realizacji projektów interaktywnych
- Doświadczenie w realizacji projektów buzz marketingowych bardzo mile widziane
- Udokumentowana umiejętność tworzenia ofert promocyjnych z mocnym uwzględnieniem działań interaktywnych oraz raportów z kampanii internetowych;
- Doświadczenie we współpracy z działem prawnym przy koordynacji projektów interaktywnych
- Doświadczenie minimum 2 letnie w obsłudze klienta korporacyjnego
- Umiejętność współpracy z klientem i podwykonawcami - small biznes
- Doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzania projektami
- Znajomość systemamów do zarządzania projektami, pakietem office, prezi, pptx, itp.
- Język angielski w mowie i piśmie na bardzo dobrym poziomie
- Głowa pełna pomysłów, nieszablonowe podejście i otwartość
- Umiejętność poruszania się w mediach społecznościowych i Web 2.0

Oferujemy:

- Możliwość pracy dla topowych marek
- Realny wpływ na rozwój i strategię w firmie
- Uczestnictwo w nieszablonowych i innowacyjnych projektach interaktywnych
- Pracę z zespołem electro
- Szybką możliwość awansu, jeśli sprawdzisz się na stanowisku
- Kanapę, jeśli biurko za ciasne :)

VACALOCA:

Tworzymy unikatową ofertę łączącą komunikację w nowych mediach z tradycyjnymi kanałami dotarcia, przy szczególnym wykorzystaniu marketingu rozrywki. Nasze duże doświadczenie przy organizacji imprez oraz komunikacji sieciowej dają gwarancję profesjonalnie przeprowadzonej kampanii reklamowej przy wykorzystaniu zintegrowanych działań promocyjnych.

Odważne strategie promocji, innowacyjne narzędzia, szalone pomysły i angażujące kreacje to Vacaloca.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!