Graphic Designer

Vacaloca Nogal i Wspólnicy Sp.k.

Warszawa

2016-11-30

Szukamy grafika kreatywmego z doświadczeniem w projektowaniu stron www i aplikacji z uwzględnieniem RWD; oraz kampanii reklamowych online. 

Graphic Designer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: 008/16

Obowiązki:

- Branding
- KV
- interfejsy UX
- web / mobile
- motion
- print

Wymagania:

- ACC, Mac OS X
- Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Komunikatywny j. angielski
- Otwarta głowa, plecak pełen brushów i patternów

Oferujemy:

- realny wpływ na wygląd kampanii online/atl / btl / offline
- pracę w młodym i kreatywnym jazz bandzie 
- udział w nieszablonowych projektach dla topowych marek
- możliwość rozwoju zawodowego

Bonusy:

- Flash, AAE, Zbrush, Blender
- Podstawowa znajomość HTML 5 i CSS

 

VACALOCA

Podążamy za nowymi trendami w branży reklamowej, wykorzystując innowacyjne narzędzia promocji, od marketingu w społecznościach internetowych, reklamy kontekstowej, poprzez video marketing, mobile marketing, buzz marketing, czy promocję w blogosferze. Jesteśmy profesjonalną agnecją content marketingową, która łączy kompetencje SEO z tworzeniem wizerunkowych treści.

Internet to jednak nie wszystko, nowy konsument to nie tylko nowe media, ale również nowe zachowania konsumenckie. Wiemy jak ważna jest rozrywka i niekonwencjonalna komunikacja poza siecią. Profesjonalna oferta organizacji eventów oraz marketingu partyzanckiego pozwala nam docierać z komunikacją poza Internetem.

Tworzymy unikatową ofertę łączącą komunikację w nowych mediach z tradycyjnymi kanałami dotarcia, przy szczególnym wykorzystaniu marketingu rozrywki. Nasze spore doświadczenie przy organizacji imprez oraz komunikacji sieciowej dają gwarancję profesjonalnie przeprowadzonej kampanii reklamowej przy wykorzystaniu zintegrowanych działań promocyjnych.

 

Odważne strategie promocji, innowacyjne narzędzia, szalone pomysły i angażujące kreacje to Vacaloca.

aplikuj

 

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82069 ofert pracy. Sprawdź!