RECEPCJONISTA

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-30

Firma z Pragi Południe poszukuje recepcjonisty na pełny etat.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji
  • obsługa połączeń telefonicznych
  • ewidencja wejść i wyjść
  • odbiór i nadawanie poczty oraz przesyłek kurierskich
  • inne drobne prace porządkowe

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, samodzielność
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo
  • praca w trybie 12/24
  • możliwość długoterminowej współpracy w ramach zastępstw recepcyjnych
  • zatrudnienie aktualne od 01.12.2016 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99194 ofert pracy. Sprawdź!