Praca dla opiekunki osób starszych w niemczech, stawka do 1700 Euro.

Gowork.pl

Niemcy

2016-12-01

Miejsce pracy: Niemcy

Nasz podopieczny:

GoWork.pl prowadzi rekrutację osób stanowisko opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla Pana Waltera, który ma 84 lata i mieszka w malowniczej miejscowości Straelen.

Nasz podopieczny jest w dobrej kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej, do tego jest samodzielny, więc do zadań opiekunki należeć będzie głównie prowadzenie domu. Pan Walter choruje na demencję i często zapomina niektóre rzeczy.

Obowiązki:

-gotowanie
-sprzątanie
-robienie zakupów
-pranie i prasowanie
-opieka nad podopiecznym
-wizyty lekarskie z podopiecznym
-prowadzenie ogrodu

Wymagania:

-czynne prawo jazdy
-język niemiecki na poziomie bardzo dobrym
-doświadczenie w opiece

Oferujemy:

-DARMOWE kursy doszkalające z języka niemieckiego
-DARMOWY transport
-pracę w stabilnej firmie
-wyżywienie i zakwaterowanie
-legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą
-stawkę do 1700 Euro
-odprowadzane składki emerytalno – rentowe

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98989 ofert pracy. Sprawdź!