Opiekunka dla Pana Kurta

Gowork.pl

Kaarst

2016-12-01

Nr referencyjny: NIEM_163A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: Kaarst (okolice Dusseldorfu)

Starszy Pan jest samodzielny, po domu porusza się sam, jednak na zewnątrz potrzebuje wsparcia chodzika. Choruje na Parkinsona i nadciśnienie tętnicze.

Obowiązki:

Podstawowe obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie ładu i porządku w domu (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie), ale też czynności wspierające w codziennym funkcjonowaniu, jak pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, ubieraniu się, czuwanie w nocy, pilnowanie dat wizyt lekarskich, dbanie o dobre samopoczucie Pana.

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
  • Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
  • Dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
  • gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
  • pokrywamy koszty podróży w obie strony
  • zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5665 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102883 ofert pracy. Sprawdź!