Pani Helga potrzebuje opiekunki, Niemcy

Gowork.pl

Siegen

2016-12-01

Nr referencyjny: NIEM_577A

Nasz podopieczny:

Opieki potrzebuje Pani Helga, która mieszka w okolicach Siegen. Ma 74 lata. Jest dość samodzielna, porusza się przy rolatorze. Ma problemy ze słuchem.

Obowiązki:

Głównie to pomoc seniorce w prowadzeniu gospodarstwa domowego: przygotowywanie posiłków oprócz tego prasowanie, pranie oraz sprzątanie domu.

Do obowiązków opiekuńczych należeć będzie pomoc Pani w ubieraniu, myciu i dbaniu o higienę ciała.

Wymagania:

  • doświadczenie
  • komunikatywna znajomość języka
  • prawo jazdy
  • brak nałogów
  • miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

  • odprowadzane składki emerytalno – rentowe
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6573 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102323 ofert pracy. Sprawdź!