Poszukujemy opiekunki do pracy w Niemczech

Gowork.pl

Mannheim

2016-12-01

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Nr referencyjny: NIEM_501A

Nasz podopieczny:

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie w opiece, zgłoś się do nas.

Miejsce wyjazdu: okolice Mannheim,  (wyjazd na 2-3 miesiące)

Opieki potrzebuje Pan Wilhelm. Ma 88 lat. Senior jest całkowicie mobilny, choruje na demencję.

Obowiązki:

Do obowiązków na tym zleceniu należeć będzie głównie dbanie o higienę ciała podopiecznego oraz pomoc w kąpielach. Opiekunka będzie również prowadziła dom, sprzątała, przygotowywała posiłki oraz jeździła z podopieczną na wizyty do lekarza.

Wymagania:

  • doświadczenie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • mile widziane prawo jazdy
  • brak nałogów
  • miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

  • odprowadzane składki emerytalno – rentowe
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
  • wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6395 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100410 ofert pracy. Sprawdź!