Praca w Dussedorf dla Pielęgniarki

Gowork.pl

Dussedorf

2016-12-01

Nasz podopieczny:

Poszukujemy osoby z wykształceniem medycznym lub pielęgniarki do opieki nad schorowanym panem.

Podopieczny ma 45 lat, ale jest częściowo sparaliżowany, całkowicie leżący, jest sztucznie odżywiany, ma założony stały cewnik.

Obowiązki:

To głównie czynności związane z opieką na podopiecznym, kąpanie/prysznic, ubieranie/rozbieranie, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy jedzeniu, gotowość do opieki w ciągu nocy.

Dodatkowo przygotowywanie posiłków dla podopiecznego oraz sprzątanie.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka, doświadczenia w opiece nad osobami strasznymi oraz zaangażowania w pracę i wykonywane obowiązki. Konieczne jest również wykształcenie kierunkowe medyczne.

Oferujemy:

Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec, wyżywienie oraz zakwaterowanie.

Wynagrodzenie miesięczne: 1600 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4424

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99298 ofert pracy. Sprawdź!