Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim

Gowork.pl

okolice Frankfurtu nad Menem

2016-12-01

Nr referencyjny: NIEM_624A

Nasz podopieczny:

Opieki potrzebuje Seniorka Pani Gertruda, lat 81, III stopień opieki. Pacjentka potrzebuje pomocy drugiej osoby podczas przemieszczania się, korzysta z wózka inwalidzkiego, potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu. Parkinson, demencja, nadciśnienie.

Miejsce delegacji: okolice Frankfurtu nad Menem

Obowiązki:

Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, dbać o czystość, przygotowywać posiłki oraz zajmować się robieniem zakupów.

Opiekunka będzie również pomagać podopiecznej w jedzeniu, ubieraniu, będzie również towarzyszyć seniorce w wizytach u lekarza.

Wymagania:

  • oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka
  • doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
  • empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
  • mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy
  • opiekunka musi być osobą niepalącą (warunek konieczny)

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1250 - 1300 euro netto, pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań Kandydatki.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6678 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!