Opieka i pomoc domowa dla pani Olivii

Engeldaheim

okolice Monchengladbach

2016-12-01

Rekrutujemy na stanowisko opiekunki osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie.

Nasz podopieczny: Pani Olivia, 90 lat, 68 kg, 165 cm wzrostu

Miejsce zlecenia: okolice Monchengladbach

Seniorka choruje na demencję, przez co ma problemy z pamięcią i czasami bywa rozkojarzona. Pani ma problemy z nietrzymaniem moczu, korzysta z pielucho – majtek. Podopieczna nie ma dużych problemów z poruszaniem się, chodzi i stoi samodzielnie lub z niewielką pomocą drugiej osoby.

Nr referencyjny: NIEM_968A

Obowiązki:

- pomoc przy porannej oraz wieczornej toalecie

- pielęgnacja ciała oraz pomoc przy kąpieli podopiecznej

- czuwanie w nocy

- zmiana pielucho-majtek

- pomoc w ubieraniu/rozbieraniu

- prowadzenie gospodarstwa domowego: gotowanie, porządki, pranie, zakupy.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy, dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi(mile widziane referencje), zaangażowania w wykonywaną pracę, dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą

·         ubezpieczenie

·         opłacony przejazd do i z Niemiec

·         wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy

·         wysokie stawki uzależnione od znajomości języka

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7211 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102820 ofert pracy. Sprawdź!