Potrzebna opiekunka do pary seniorów, Niemcy

Engeldaheim

Düsseldorf

2016-12-01

Masz doświadczenie w pracy nad osobami starszymi oraz znasz język Niemiecki? Jeżeli tak, zgłoś się do nas. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy.

Obecnie szukamy opiekunki do opieki do dwóch starszych osób, Pani Marii oraz Pana Edgara.

Miejsce wyjazdu: Düsseldorf

Pani Ursula ma 81 lat, 165 cm wzrostu, 62kg, ma rozrusznik serca, korzysta z butli tlenowej. Porusza się sama, jednak czasami korzysta z chodzika. Jest dość samodzielna, sama się ubiera i sama je, potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała.

Pan Walter ma 90 lat, 175 cm wzrostu, 74kg, do poruszania się używa chodzika. Ma problemy ze słuchem oraz zaburzenia rytmu serca. Sam się ubiera, ale potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała.

Nr referencyjny: NIEM_232A

Obowiązki:

Do głównych obowiązków należeć będzie wsparcie seniorów przy prowadzeniu domu: robienie zakupów oraz przygotowywanie dla nich  posiłków, prasowanie oraz pranie.

Oprócz tego seniorzy potrzebują pomocy przy codziennych czynnościach higienicznych, kąpielach, ubieraniu i rozbieraniu, oraz towarzyszenie im w wizytach u lekarza.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
  • Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
  • Dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
  • gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie (własny pokój z łazienką, tv, internetem i pełnym wyposażeniem)
  • pokrywamy koszty podróży w obie strony
  • zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5791 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102323 ofert pracy. Sprawdź!