Praca dla opiekunki w Niemczech

Engeldaheim

2016-12-01

Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Aktualnie opieki potrzebuje Pani  Anna. Seniorka porusza się jedynie na wózku inwalidzkim, ma również stały cewnik i korzysta z pielucho – majtek.

Nr referencyjny: NIEM_438A

Obowiązki:

Podopiecznej trzeba pomóc  w higienie szczególnie przy myciu, pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu.

Do zadań Opiekunki będzie należało też robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, dbanie o utrzymanie czystości w domu.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie dobrym, mieć doświadczenie w opiece z osobami starszymi oraz mieć czynne prawo jazdy. Wymagamy również braku nałogów.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1200 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6246 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)