Praca od zaraz w charakterze opiekuna osób starszych

Engeldaheim

Heilbronn

2016-12-01

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla małżeństwa Adeli i Gerta. Para mieszka w mieście Essen.

Pani Anna jest dość samodzielna, potrzebuje jedynie asekuracji podczas chodzenia. Często jednak jest apatyczna i rozkojarzona ponieważ choruje na demencję i Parkinsona.

Pan Gert cierpi natomiast na lekką depresję i ma guza. Porusza się z rolatorem.

Nr referencyjny: NIEM_238A

Obowiązki:

Czynności domowe:

  • sprzątanie domu, prasowanie, pranie, przygotowywanie posiłków, opieka nad zwierzątkiem domowym

Czynności opiekuńcze:

  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, kąpiele, zmiana pielucho – majtek

Wymagania:

  • oczekujemy komunikatywnej znajomości języka
  • doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
  • empatii, miłego usposobienia i zamiłowania do zwierząt

Oferujemy:

  • stabilne i legalne zatrudnienie;
  • możliwość  podwyżki w zależności od poziomu języka;
  • pokrycie kosztów przejazdu do i z Niemiec
  • ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5713 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99476 ofert pracy. Sprawdź!