Opieka oraz pomoc domowa dla Seniora

altenbetreuung24

2016-12-01

Opieki potrzebuje nasza podopieczna pani Olivia. Seniorka choruje na demencję oraz nadciśnieniem. Podopieczna cierpi również na osteoporozę, ma problemy z poruszaniem się.

Nr referencyjny: NIEM_1131A

Obowiązki:

·         Pomoc w utrzymaniu higieny ciała

·         Gotowanie oraz pomoc w jedzeniu

·         W razie potrzeby wstawanie w nocy

·         Towarzyszenie w wizytach lekarskich

·         Utrzymywanie domu w czystości, pranie, robienie zakupów, opieka nad psem podopiecznej

Wymagania:

·         Tolerowanie zwierząt domowych

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie

·         Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Kandydatkom zapewniamy sprawdzone i pewne miejsca pracy. Ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki. Stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów. Organizację podróży oraz zakwaterowanie(pokój z TV) i wyżywienie w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7363 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)