Konstruktor AKPiA (Aparatura Kontrolno Pomiarowa i Automatyka)

Interkadra

Elbląg

2016-11-30

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemyosób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: AKPiA/1216/EL

Obowiązki:
  • projektowanie układów AKPiA dla turbin i urządzeń maszynowni turbozespołów parowych
  • prowadzenie uzgodnień technicznych w zakresie realizowanych projektów
  • wykonywanie dokumentacji AKPiA wraz z dokumentacją funkcyjną w zakresie sterowania, regulacji i zabezpieczeń oraz z doborem i konstrukcją urządzeń i elementów automatyki
  • opracowanie części technicznej ofert na układy AKPiA
  • przygotowanie części technicznej zapytań ofertowych oraz opiniowanie ofert w zakresie AKPiA
  • udział w odbiorach technicznych podczas testów fabrycznych u poddostawców
  • prowadzenie nadzoru projektowego w czasie montażu i uruchomienia układów AKPiA
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane studia z zakresu automatyki)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność interpretacji dokumentacji konstrukcyjnej
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy w środowisku AutoCad
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie rozwijającj się korporacji na terenie Elbląga
  • dłuższą perspektywę współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posaidanego doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pakiet motywacyjny, ubezpieczenie grupowe
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102780 ofert pracy. Sprawdź!