Key Account Manager

Interkadra

Gdańsk

2016-11-30

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową Działu Handlowego naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój Zakres Obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz nawiązywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami na podległym terenie
  • Współpraca z obecnymi klientami firmy
  • Aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania klientów
  • Analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań
  • Przygotowanie prezentacji, ofert, umów
  • Negocjowanie warunków umów
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy na rynku
  • Dzielenie się wiedzą poprzez proaktywną postawę, pracę w zespole i wymianę doświadczeń
  • Raportowanie do Dyrektora Handlowego

Nasze Oczekiwania Wobec Ciebie
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym z klientem B2B
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka samodzielność w działaniu
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Zaangażowanie, sumienność i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Zorientowanie na wyniki - wiesz, jak dążyć do ich realizacji
  • Swoboda w kontakcie telefonicznym i osobistym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług HR lub finansowych dla klienta biznesowego
  • Atutem będzie również zaawansowana znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:
  • Samodzielność i zaufanie w działaniu, mentoring, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Otwartość na Twoją kreatywność i pomysły nowatorskich rozwiązań
  • Zdobycie wiedzy eksperckiej dotyczącej branży
  • Przyjazną atmosferę pracy w gronie specjalistów, pracujących w oparciu o najwyższe standardy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy oraz ubezpieczenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop oraz samochód służbowy)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!