Monter podłóg/posadzkarz

Sempre Sp. z o.o.

Kolonia

2016-11-30

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie powierzchni pod prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie)

- Kładzenie podłóg z materiałów, jak: PCV, panele, wykładziny dywanowe, linoleum, laminat

- Przycinanie pod wymiar i klejenie nawierzchni, zgrzewanie

- Cokoły, listwy przypodłogowe

Oferujemy:

- Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-  Ilość miejsc: 5

- Miasto: okolice Kolonii (Północna-Westfalia)

- Pracę w systemie na akord na pełny etat (45 godz. tygodniowo + nadgodziny)

- Wynagrodzenie w wysokości 14, 00  – 20, 00 euro brutto/h + 12,00 lub 24,00 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

- Zarobek miesięczny netto: 1700 do 2300 euro

- Mieszkanie zapewnione i odpłatne 150 euro miesięcznie

- Pracodawcą jest niemiecki zakład specjalizujący się w montażu i odnowie nawierzchni

podłogowych

Wymagania:

- Dobra znajomość  języka niemieckiego (wymóg konieczny!)

- Prawo jazdy kat. B (obowiązkowo)

- Własny samochód (mile widziane)

- Zawód posadzkarz, udokumentowany świadectwem lub zawód pokrewny jak np. stolarz oraz doświadczenie w zawodzie parkieciarza

- Kandydaci bez zawodu powinni posiadać minimum 3 letnie doświadczenie jako parkieciarz

- Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

- Szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord

- Gotowość do wyjazdu na długi okres do czasu, optymalnie pobyt na stałe

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail: APLIKUJ

www.personalauspolen.eu

tel. 717242135/ 790707557

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.