Sekretarka / asystentka biura

JOBS

Wrocław

2016-11-30

DEKRA Certification Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie - światowego lidera w dziedzinie usług dla przemysłu, certyfikacji systemów zarządzania (normy ISO), badań wyrobów, odbiorów technicznych, rzeczoznawstwa, nadzorów inwestycyjnych i rozwoju personelu.

DEKRA Certification w Polsce, z centralą we Wrocławiu, oddziałami w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Toruniu i Szczecinie tworzy zespół 250 specjalistów. Obecna na rynku od 2001 roku jest bezstronną i niezależną w decyzjach jednostką certyfikacyjną zajmującą czołową pozycję na polskim rynku certyfikacji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :

Numer referencyjny: Sek/WRO/jobs.pl

Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej ; przyjmowanie kurierów
  • przyjmowanie gości
  • odbieranie i przekierowywanie telefonów
  • administracja i koordynacja obiegu dokumentów( dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie)
  • organizacja spotkań i podróży służbowych pracowników
  • zamawianie taksówek/ hoteli
  • zakupy biurowe/ realizacja zamówień pracowników
  • wsparcie działów firmy w bieżących projektach i zadaniach
  • skanowanie, archiwizowanie, inne prace biurowe

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • doświadczenie na stanowisku sekretarki/ asystentki zarządu min. 5 lat
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • dobra znajomość pakietu Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i  otwartość
  • umiejętność szukania rozwiązań
  • samodzielność, dokładność́, sumienność́ realizacji zadań́

Oferujemy:

  • umowa  o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku
  • pakiet medyczny / benefit
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kreatywnym zespole

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Certification Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Pl. Solny 20, 50-063 Wrocław. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102815 ofert pracy. Sprawdź!