Brygadzista Monter/ Spawacz stoczniowy

TIME PERSONALE

Birkenhead

2016-11-30

Agencja Pośrednictwa Pracy  Time Personale Sp. z o.o. (nr certyfikatu 1235) poszukuje dla swojego norweskiego kontrahenta  kandydatów  do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Anglia

Obowiązki:

  • Koordynacja pracy kilku/ kilkunastoosobwej grupy monterów i spawaczy;
  • Prefabrykacja i montaż tras kablowych, zgodnie z dokumentacją i określonymi standardami;

  • Realizacja prac zgodnie z regulacjami BHP.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy jako monter kadłubowy/ rurociągów (mile widziane doświadczenie przy budowie tras kablowych);

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Dobra znajomość języka angielskiego- wymóg konieczny;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Szerokie możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Pracę w stabilnej firmie zagranicznej;
  • Organizację transportu i zakwaterowania;
  • Rozpoczęcie projektu planowane jest na styczeń (połowę/ koniec miesiąca).

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o rejestrację na stronie www.timepersonale.pl , Kandydaci zakwalifikowani do kolejnego etapu zostaną poproszeni drogą mailową o dosłanie reszty wymaganych dokumentów.