Kierownik Projektu

Centrum Obsługi Biznesu

Bydgoszcz

2016-12-07

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr referencyjny: 8/K/COB

Obowiązki:

jestem osobą otwartą i gotową na:

• definiowanie i wdrażanie produktów oraz projektów w obszarze IT B2B
• tworzenie planów, rekomendacji biznesowych oraz prezentacji produktowych
•kierowanie oraz monitorowanie przebiegu powierzonych projektów
•dążenie do osiągania wysokich wyników - przychodowych, kosztowych - w ramach prowadzonych projektów
• inicjowanie działań dążących do usprawnień w działających procesach

Wymagania:

oprócz zapału wyróżnia mnie:

• minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów w zakresie produktów IT ,
• transformacji w obszarze sprzedaży lub marketingu B2B
•doświadczenie w zarządzaniu zespołem
•doświadczenie zawodowe we współpracy z firmami z branży IT lub konsultingu
•wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
•bardzo dobra znajomość MS Excel, jako atut znajomość MS Project
•znajomość metodyk zarządzania projektami, jako atut -posiadanie certyfikatów PMP, Prince2 lub innych
•wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
inicjatywa i samodzielność w działaniu
•umiejętność współpracy i przekonywania innych

Oferujemy:

od przyszłego pracodawcy oczekuję:

•umowy o pracę
•rozwoju zawodowego
•możliwości udziału w interesujących projektach

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100014 ofert pracy. Sprawdź!