Kierownik Działu Sił Sprzedaży

Centrum Obsługi Biznesu

Bydgoszcz

2016-12-05

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr referencyjny: 7/K/COB

Obowiązki:

Do Twoich głównych zadań będzie należało:
◾realizacja celów sprzedażowych i budżetowych
◾rozwój sprzedaży poprzez efektywne zarządzanie
◾kreowanie nowatorskich rozwiązań sprzedażowych krótko i długoterminowych
◾zarządzanie zespołem sprzedażowym
◾współdziałanie w tworzeniu wizerunku spółki jako firmy przyjaznej klientowi
◾coaching oraz szkolenie podległych pracowników podczas pracy
◾analiza rozwoju oraz kontrola jakości usług

Wymagania:

Nasze oczekiwania:
◾entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z ludźmi
◾wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia, marketing)
◾minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w handlu i sprzedaży bezpośredniej
◾doświadczenie w budowaniu strategii sprzedażowych
◾minimum 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym
◾znajomość rynku B2B, łącznie z branżą IT
◾dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) oraz programu MS Office (w szczególności: Excel, Power Point)
◾wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, sprzedażowe i analityczne
◾umiejętność rozwoju kompetencji zespołu

Oferujemy:

Mamy Ci do zaoferowania:
◾umowę o pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie
◾atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy rosnący w zależności od osiąganych wyników
◾niezbędne narzędzia pracy
◾przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100410 ofert pracy. Sprawdź!