Koordynator/Coach grupy sprzedażowej

Centrum Obsługi Biznesu

Bydgoszcz

2016-12-02

Jeśli masz doświadczenie w koordynowaniu projektami sprzedażowymi w branży call center, umiesz motywować podległy Ci zespół konsultantów oraz przekazywać im wiedzę z zakresu sprzedaży i obsługi klienta - zapraszamy Cię do nas.

Czeka na Ciebie pełna wyzwań i pasjonująca praca.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr referencyjny: 5/K/COB

Obowiązki:

• planowanie i organizacja pracy konsultantów telefonicznych,
• motywowanie konsultantów do pracy – zależy nam na znakomitej atmosferze w zespole, dlatego od koordynatora oczekujemy umiejętności przyjaznego i pogodnego nawiązywania relacji z konsultantami,
• przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych i sprzedażowych oraz bieżący nadzór nad jakością i efektywnością pracy na danym projekcie,
• realizacja planów sprzedażowych,
• systematyczne raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

• mile widziane, choć nie wymagane doświadczenie w branży Call Center na podobnym stanowisku,
• bardzo dobra znajomość technik sprzedaży przez telefon,
• umiejętność dzielenia się własną wiedzą,
• zaangażowanie w realizację wytyczonych celów,
• pozytywne podejście do wykonywanych zadań.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
• możliwość realnego wpływu na ostateczny kształt naszych działań,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych – stawiamy na rozwój naszych pracowników,
• interesujący system wynagrodzenia,
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99476 ofert pracy. Sprawdź!