Manager Sprzedaży B2B / od zaraz /

klient GoWork.pl

Bydgoszcz

2017-07-17

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr referencyjny: 4/K/CPB

Obowiązki:

Twoje kluczowe zadania jako Managera Sprzedaży B2B:

•zarządzanie grupą podległych pracowników
•dbanie o realizację uzgodnionych planów sprzedaży
•rekrutowanie nowych pracowników do swojego zespołu
•prowadzenie szkoleń, coachingów,a także dbanie o motywację prowadzonej grupy sprzedażowej
•budowanie wizerunku firmy i wspieraniu jej rozwoju

Wymagania:

Aplikujesz na samodzielne stanowisko związane z zarządzaniem sprzedażą, dlatego powinieneś :

•posiadać wewnętrzny drive,energię i charyzmę
•lubić rywalizację
•pracować nad swoim rozwojem oraz potrafić udokumentować swoje osiągnięcia w sprzedaży i odbyte szkolenia
•lubić pracę zespołową
•mieć wyższe aspiracje i lubić pracę od 8 do 16
•wysokie zarobki kojarzyć z prowizją uzależnioną tylko i wyłącznie od Twoich umiejętności
•bardziej niż reszta świata wiedzieć co to pracowitość zaangażowanie i ambicja
•działać szybko i nie bać się wyzwań
•mieć doświadczenie na podobnym stanowisku,w sprzedaży B2B i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi

Oferujemy:

Przed rozpoczęciem współpracy z nami odbędziesz cykl szkoleń przygotowujących Cię do realizowania powierzanych Ci zadań, zostaniesz wyposażony we wszystko co będzie Ci potrzebne do pracy (np. telefon, laptop, wsparcie CC )

Za Twoją pracę będziemy Cię wynagradzać adekwatnie do Twojego zaangażowania i jej rezultatów

podstawa, prowizja za sprzedaż, premia za efektywność Twoją i Twojej grupy, dodatkowe premie ustalane indywidualnie lub wywalczone w konkursach sprzedażowych.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106164 ofert pracy. Sprawdź!