Kierownik Grupy Sprzedażowej - od zaraz - UMOWA O PRACĘ

Centrum Obsługi Biznesu

Bydgoszcz

2016-12-06

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr referencyjny: 3/K/COB

Obowiązki:

•zarządzanie oraz koordynacja pracą konsultantów
•prowadzenie odpraw, szkoleń i warsztatów
•prowadzenie sesji coachingowych
•realizacja celów Firmy

Wymagania:

•kreatywność i dyspozycyjność
•doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub doświadczenie z zakresu sprzedaży
•rozwinięte zdolności interpersonalne
•dobra organizacja pracy
•orientacja na realizację celów

Oferujemy:

•stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
•wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy za realizację celów
•pakiet szkoleniowy oraz wsparcie profesjonalnej kadry
•samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy zapewniające rozwój zawodowy

Pakiet socjalny:
•karnety na siłownię i fitness
•dodatkowe ubezpieczenie
•prywatną opiekę medyczną
•darmowy kurs języka angielskiego

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100921 ofert pracy. Sprawdź!