Lider Zespołu Sprzedażowego

Centrum Obsługi Biznesu

Bydgoszcz

2016-12-02

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr referencyjny: 2/K/COB

Obowiązki:

budowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym,
coaching, motywowanie podległych pracowników,
osiąganie założonych planów sprzedaży indywidualnych oraz grupowych,
kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

- komunikatywność

- kreatywność

- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

- zdolności przekazywania wiedzy

- doświadczenie w pracy z zespołem

- doświadczenie w branży sprzedażowej

Oferujemy:

umowę o pracę,
szkolenia wdrażające w zakres obowiązków oraz szkolenia rozwojowe,
wsparcie doświadczonych menagerów,
atrakcyjny system motywacyjny,
stacjonarną pracę od pn.-pt. w godz 8:00– 16:00.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102820 ofert pracy. Sprawdź!