Przedstawiciel handlowy

Orbe Business Sp. z o.o

Kraków

2016-11-30

Agencja pracy ORBE Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 10846 to prężnie rozwijająca się firma zarządzająca zasobami ludzkim. Świadczymy swoje usługi wykorzystując nowoczesne rozwiązania z zakresu Human Resources z zachowaniem najwyższych standardów.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
-Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych i biznesowych
-Regularne wizyty handlowe
-Monitoring rynku pod względem proponowanych usług
-Sporządzanie prezentacji i ofert handlowych oraz negocjacje cenowe
-Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki
-Realizacja założonych planów sprzedażowych
-Raportowanie wyników pracy

Wymagania:
-Minimum rok na stanowisku samodzielnego przedstawiciela handlowego
-Znajomość technik sprzedaży
-Zdolności negocjacyjne i handlowe
-Wysokie zdolności komunikacyjne
-Prawo jazdy kat B
-Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Mile widziane:
-Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
-Stałą podstawę + wysokie wynagrodzenie prowizyjne
-Umowę o pracę/zlecenie
-Niezbędne do pracy narzędzia( telefon, laptop, samochód)
-Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzulą:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”