Staplerfahrer/ operator wózka widłowego typu bocznego

ISSP

Bedburg

2016-11-30

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednej z naszych spółek poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bedburg

Obowiązki:

- praca na wózku  widłowym typu bocznego przy komisjonowaniu asortymentu dostępnego w sieci marketów ogólnobudowlanych
- obsługa skanera

Wymagania:

- doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego oraz wymagane uprawnienia w języku niemieckim lub angielskim
- zaangażowanie i odpowiedzialność
- wysokie standardy w obszarze BHP

Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Oferujemy:

- zarobki od 10,00 € brutto/h
- niemiecką umowę o pracę
- pakiet ubezpieczeń
- zorganizowany bezpłatny transport
- opiekę koordynatora
- zakwaterowanie

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Kontakt tel. 600 02 03 28

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102295 ofert pracy. Sprawdź!