Inżynier Procesu

Talent Partners

Żory

2016-11-30

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. IP/171/16

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym,
  • wprowadzenie nowych produktów i procesów,
  • wsparcie technologiczne procesu i utrzymania ruchu,
  • sporządzanie projektów maszyn,
  • współpraca i nadzorowanie firm zewnętrznych,
  • sporządzanie dokumentacji procesowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive,
  • praktyczna znajomość narzędzi ciągłego doskonalenia (Lean Manufacturing),
  • znajomość PFMEA, FMEA,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji procesowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie produkcyjnej,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • kontakt z zakładami i technologiami w innych częściach świata.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102780 ofert pracy. Sprawdź!