HANDLOWIEC - druk UV

Doradztwo Rekrutacyjne 3P PEOPLE

Warszawa

2016-11-29

 

Nowa drukarnia wyspecjalizowana w druku  UV, część grupy reklamowej,  zatrudni w prawobrzeżnej Warszawie Handlowca (K/M). Usługi realizowane będą na wielkoformatowej maszynie Agfa Anapurna 250 oraz w zakresie druku solwentowego, cięcia materiałów, gięcia, druku plano  i introligatorni

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług druku  tworzyw, fototapet, szkła, mebli, wystroju wnętrz, szyldów, reklam na samochodach klientom korporacyjnym, pośrednikom i producentom.

OCZEKUJEMY osoby zainteresowanej współtworzeniem wizerunku firmy, posiadającej świadomość sprzedażową i  doświadczenie handlowe w tych samych technologiach, która będzie codziennie uczestniczyć w życiu firmy, zintegruje się z zespołem  i pozna realia produkcyjne. Mile widziane doświadczenie na branżowych platformach przetargowych i sprzedażowych, targach, w zdobywaniu nowych technologii.

OFERUJEMY zatrudnienie na umowę o pracę lub poprzez działalność gospodarczą. Wynagrodzenie podstawowe, premię i prowizję, samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ew. wraz z listem motywacyjnym) na adres – APLIKUJ – podając nazwę stanowiska w temacie e-maila.

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!