MAGAZYNIER W SKLEPIE ODZIEŻOWYM

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych ( PI-ON )

Kraków

2016-11-29

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych dla swoich Klienta – znanej sieci odzieżowej - poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU ODZIEŻOWEGO

Lokalizacje: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (warunek konieczny)
  • gotowość do pracy zmianowej (także w niektóre weekendy)
  • możliwość pracy na wysokości do 3 metrów
  • brak przeciwwskazań do dźwigania
  • rzetelność i sumienność i otwartość

Obowiązki:

  • rozpakowywanie i przenoszenie towaru na magazynie
  • po przyuczeniu praca na hali sprzedażowej, np. przy roznoszeniu towaru z przymierzalni

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze 0,5 lub 1 etatu
  • szkolenie na stanowisku pracy
  • wynagrodzenie 2400 brutto
  • korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków itp.)
  • karta zniżkowa po okresie próbnym
  • pomoc koordynatora ds. zatrudniania

Prosimy o przesłanie aplikacji ( CV i List motywacyjny )

Prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).