Pracownika administracyjno-biurowy

Firma Finansowa

Warszawa

2016-11-29

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o zasięgu ogólnopolskim.
Mamy oddziały na terenie całej Polski. Współpracujemy z wiodącymi instytucjami finansowymi na rynku.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowo administracyjny

Oferujemy:

- pracę w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji

- współpracę z cenionymi specjalistami,

- pracę w młodym i dynamicznym zespole

- pracę w atmosferze sprzyjającej ciągłemu rozwojowi

Obowiązki:

- obsługa korespondencji

- przygotowywanie wewnętrznych i zewnętrznych spotkań

- nadzorowanie sprawnego obiegu dokumentów i prawidłowego przepływu informacji

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

- realizowanie zadań powierzonych przez Menadżera projektów w ramach założonych celów biznesowych

Wymagania:

- samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie

- doskonała umiejętność organizacji pracy

- konsekwencja i skuteczność w działaniu

- znajomość obsługi komputera (Ms Office)

Nie musisz mieć doświadczenia - wyszkolimy Cię.

Prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!