Pracownik magazynu / komisjoner # Praca w Niemczech#

LOTUS Pesronalservice GmbH

Landshut

2016-11-29

Niemiecka Firma Lotus Personalservice GmbH z siedziba w LandshutBawaria poszuje dla swoich klientow na stanowisko:
Magazynier/Komisjoner:
Obowiązki:
•    kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
•    przygotowywanie paczek do wysyłki
•    dbanie o porządek w części magazynowej
Wymagania:
•    Dobra znajomość języka niemieckiego
•    umiejętność sprawnej organizacji pracy
•    mile widziane posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:
•    Dlugoterminowe zatrudnienie w Niemczech od zaraz
•    Niemiecka umowe o prace
•    Mozliwosc podnoszenia kwalifikacji
•    Atrakcyjne wynagrodzenie miesieczne
•    Zorganizowane zakwaterowanie
•    Wsparcie dysponenta polskojezycznego

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przeslanie do nas CV na adres mailowy: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny na numer telefonu: 0049 151 21531643
 Prosimy o zawarcie nastepujacej klauzuli: “Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz.833)”
Lotus Personalservice GmbH
Bernsteinstraße 19b
84032 Altdorf
Telefon : 0049 151 21531643