IT Customer Support Specialist - Specjalista ds wsparcia i obsługi klienta

RedmineCRM

Warszawa

2016-12-01

RedmineUP to lider rynku rozwiązań IT i oprogramowania bazujących na platformie Open Source Redmine. Nasze oprogramowanie dostarcza możliwości zarządzania wszystkimi procesami biznesowymi. Wśród naszych klientów znajduje się 25 firm z listy Fortune 500 – m.in.: Bosch, IBM, Airbus, Fujitsu, Schneider Electric, NASA, AT&T, CISCO.

Do naszego młodego, dynamicznego zespołu poszukujemy obecnie osobę, która pomoże ratować klientów z opresji, udzielając im niezbędnej porady, informacji i wsparcia w języku angielskim. Dla nas możesz pracować z dowolnego miejsca na ziemi.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie klienta poprzez e-mail i Skype

  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z aplikacją, instalacją, konfiguracją systemu

  • Monitorowanie zgłoszeń

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Podstawowej wiedzy z zakresu użytkowania systemów Linux/Unix

  • Umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych

  • Umiejętności skutecznej organizacji pracy własnej

  • Doświadczenie w obszarze wsparcia technicznego będzie niewątpliwym atutem.

  • Znajomość dodatkowych języków obcych, jak Niemiecki, Hiszpański, Francuski, Portugalski będzie dodatkowym znaczącym plusem.

  • Mile widziana choć nie wymagana podstawowa wiedza z zakresu użytkowania i instalacji na Linuxie aplikacji zbudowanych w Ruby on Rails

  • Idealny kandydat ma znajomość platformy Redmine

Oferujemy:

  • Swobodę w wyborze miejsca pracy – praca zdalna

  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin (docelowo 20 godzin/tydzień); w przedziale 8-17.

  • Łatwość połączenia pracy ze studiami

  • Przygotowanie w formie szkoleń

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość zdobycia wiedzy z zakresu systemów operacyjnych Linux oraz aplikacji w Ruby

  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowa o dzieło/zlecenie, faktura VAT

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. ‘O ochronie danych osobowych’, Dz. U. nr 133, poz. 833.".