Aplikant radcowski / Aplikant adwokacki

KPRF Law Office

Warszawa

2016-11-29

KPRF Law Office poszukuje aplikanta adwokackiego lub radcowskiego. Oferujemy ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Od Kandydatki / Kandydata oczekujemy:

·   dobrej znajomości prawa handlowego, prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,

·   doświadczenia (min. 1,5 roku) w pracy w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym spółki,

·   bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, w tym prawniczego,

·   komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

·   pracowitości, rzetelności i sumienności,

·   umiejętności podejmowania decyzji,

·   zainteresowanie i znajomość prawa własności intelektualnej będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska

·   bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii, w szczególności przygotowywanie porad, opinii prawnych, projektów umów,

·   przeprowadzanie procesów związanych ze spółkami kapitałowymi i rejestracja zmian w KRS,

·   sporządzanie pism procesowych,

·   uczestnictwo w rozprawach,

·   bieżący kontakt z Klientami w zakresie powierzonych do obsługi spraw,

·   przygotowywanie publikacji prasowych i innych materiałów o tematyce prawniczej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, opatrzonych klauzulą następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.)”.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99196 ofert pracy. Sprawdź!