Technik Utrzymania Ruchu

Progresso HR

Czeladź

2016-11-29

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy : Czeladź

Obowiązki:

  • Bieżące naprawy, przeglądy, prace konserwacyjne maszyn i urządzeń,
  • Utrzymanie ciągłości produkcji w zakresie mechanicznym
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • Dbałość o magazyn części zamiennych

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie z maszynami obróbczymi CNC  - centra obróbcze, frezarki, tokarki,
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki, automatyki,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Uprawnienia SEP 1KV
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na jedną zmianę
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: APLIKUJ
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99304 ofert pracy. Sprawdź!