Specjalista ds. kadr i księgowości

Temphory Polska

Gdańsk

2016-11-29

Temphory Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy pochodzącą z Holandii, a istniejącą na polskim rynku od 2006 roku. Zatrudniamy specjalistów do różnych sektorów w branży elektrycznej, metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej dzięki czemu obdarzyły nas zaufaniem największe firmy przemysłu produkcyjnego i stoczniowego w Polsce i za granicą.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Wymagania:

- Min.3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym bądź administracyjnym,

- Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki,

- Mile widziana znajomość programu Gratyfikant,

- Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych,

Obowiązki:

- Prowadzenie akt osobowych pracowników i archiwizacja dokumentacji po ustaniu zatrudnienia,

- Prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy na podstawie ewidencji,

- Kontrolowanie aktualności badań, wystawianie skierowań na badania okresowe, kontrolne, wstępne,

- Przygotowywanie oraz kontrola poprawności naliczeń list płac,

- Okresowe sporządzanie deklaracji i rozliczeń ZUS i podatkowych,

- Nadzór nad obiegiem dokumentacji,

- Składanie wniosków o A1 ZUS,

- Współpraca z urzędami oraz biurem rachunkowym,

- Przygotowywanie raportów,

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- Bardzo miłą atmosferę pracy w młodym zespole,

Opis dodatkowy

* mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: APLIKUJ, w tytule maile prosimy umieścić nazwę stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Potwierdzeniem naszej rzetelności jest posiadany przez nas certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100177 ofert pracy. Sprawdź!