OPERATOR MASZYNY

REMARK-KAYSER SP.ZO.O.

Przeźmierowo

2016-11-29

Uznany producent w dziedzinie ochrony środowiska posiadający sieć sprzedaży na całym świecie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Przeźmierowo k/Poznania

Wymagania:

  • Odpowiedzialność
  • Obsługa maszyny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy 3 zmianowej oraz w godzinach nadliczbowych
  • Dokładność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenia w w/w zakresie- mile widziane

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn w ramach procesu produkcyjnego,
  • prace magazynowe, dostarczanie surowca do maszyn
  • zapewnienie wymaganej ilości i jakości produktów na każdym etapie produkcji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia stanowiskowe

Prosimy przesyłać aplikacje zawierające CV wraz z listem motywacyjnym, aktualnym zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!