Specjalista ds. rozliczania projektów unijnych

4system Polska Sp. z o. o.

Zielona Góra

2016-11-29

Firma 4system Polska sp. z o.o. od 12 lat pisze i rozlicza wnioski unijne.

W związku z rozwojem i realizacją nowych projektów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Jeżeli:

-        jesteś osobą ambitną, odpowiedzialną i dokładną,

-        masz doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych,

-        chcesz rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie księgowości, prawa zamówień publicznych i prawa europejskiego.

Opis stanowiska:

  • opracowanie wniosków o płatność,
  • zarządzanie i rozliczanie projektów dofinansowanych ze środków krajowych lub unijnych,
  • nadzór nad budżetem realizowanych projektów,
  • prowadzenie dokumentacji finansowej projektów,
  • koordynacja obiegu dokumentacji dotyczącej projektów badawczych i inwestycyjnych,
  • spotkania konsultacyjne z właścicielami i zarządami firm, doradztwo mające na celu prawidłową realizację dofinansowanego projektu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w normowanych godzinach pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • udział w realizacji ciekawych projektów,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • dużą samodzielność działania,
  • możliwość budowania relacji z klientami wielu branż,
  • zróżnicowane możliwości awansu,
  • dużą różnorodność wykonywanych zadań,
  • pracę w przyjaznej atmosferze ze zgranym zespołem.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych,
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją finansowo-księgową,
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • skrupulatność i odpowiedzialność,
  • lojalność i pracowitość,
  • dynamika w działaniu, umiejętność trafnego i szybkiego podejmowania decyzji,
  • doskonała organizacja pracy.

Zainteresowany?

Napisz – skontaktujemy się z Tobą!

Prosimy, aby w CV dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!