POMOCNIK MAGAZYNIERA – Łódź Górna

BIZNES PARTNER SP. Z O.O.

Łódź

2016-11-29

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 dla swojego klienta będącego największym w Europie Środkowej producentem termometrów, barometrów i higrometrów oraz liderem na rynku akcesoriów do domowego wyrobu wina, piwa oraz innych alkoholi, przetworów i wędlin zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: ŁÓDŹ GÓRNA

OBOWIĄZKI:

- kompletacja zamówień

- paletyzacja

- przygotowywanie asortymentu do wysyłki

- dbanie o wysoką jakość obsługi klienta

- wspieranie prac na magazynie

- proste prace porządkowe

- foliowanie

WYMAGANIA:

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- chęci do pracy

- gotowość do pracy w systemie  zmianowym

- zdolności manualne

- dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań

OFERUJEMY:

- pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

- umowę o pracę tymczasową

- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę

- miłą atmosferę pracy

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Aplikacje niespełniające w/w warunków nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.