Asystent/Asystentka

Branża techniczna

Przygodzice

2016-11-29

Firma rozpoczęła działalność w 2003r. Lata pracy, pozwoliły na zbudowanie obecnego wizerunku firmy, jako nowoczesnego i przyjaznego przedsiębiorstwa. Jesteśmy postrzegani jako firma oferująca kompleksową obsługę o międzynarodowym zasięgu. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów posiadamy nowoczesny system dostaw, a nasi specjaliści starają się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych kontrahentów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce: gmina Przygodzice, województwo wielkopolskie

Opis stanowiska:
• współpraca oraz tworzenie odpowiednich relacji z klientami,
• negocjacje handlowe,
• organizacja dostaw dla klientów.

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• dodatkowy język – mile widziany,
• znajomość obsługi programów Microsoft Office,
• prawo jazdy kat. B (czynne),
• umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
• wysoka kultura osobista,
• przebojowość.

Oferujemy:
• praca w zaangażowanym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwość szkoleń,
• efektywne wdrożenie w ciekawą branżę,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• interesujące zadania,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• niezbędne narzędzia do pracy.

W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.