Pracownik sklepu - Pomorzany

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Szczecin

2016-11-29

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, nowo-otwartego sklepu spożywczego na Pomorzanach w Szczecinie, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik sklepu - Szczecin Pomorzany
Nr. ref.: SKB/11/2016

Obowiązki:
- praca na kasie fiskalnej,
- obsługa Klienta zgodnie ze standardem firmy.

Wymagania:
- odpowiedzialność i dokładność,
- chęć do pracy.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- elastyczny grafik pracy,
- pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ W tytule wiadomości proszę wpisać "SKB/11/2016".

W razie pytań proszę dzwonić pod numer tel. 531 641 084, 575-769-333 lub 91-852-50-5.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!